O nás

Spoločnosť Metalkas s.r.o. vznikla v roku 2008 v Šenove u Ostravy ako veľkoobchod so železiarskym tovarom orientovaný predovšetkým na kovové policové regály, dielenský a kancelársky nábytok, trezory, skrine na zbrane, poštové schránky, hliníkové rebríky a schodíky a ďalší železiarsky sortiment.

Tu sú umiestnené naše kancelárie a skladové priestory a sem je dovážaný tovar z výrobných závodov dodávateľských kovospracujúcich firiem zo strednej Európy a tiež s pôvodom mimo EÚ a je ďalej distribuovaný k veľkoobchodným i maloobchodným zákazníkom u nás aj na Slovensku. Nájdete tu tiež vzorkovú kamennú predajňu, kde si môžete pozrieť väčšinu produktov a priamo ich aj zakúpiť.

V roku 2009 sme sprevádzkovali odberné miesto v Prahe, kde si najmä zákazníci z Prahy a stredných Čiech môžu vyzdvihnúť objednaný tovar a ušetriť tak za dopravu do domu.

Popri českom internetovom obchode funguje od roku 2010 tiež slovenský e-shop. Dodávky na Slovensko sa snažíme realizovať maximálne do 3 pracovných dní, a to prostredníctvom prepravnej služby. Cena za dopravu pritom zostáva rovnako výhodná ako v rámci Českej republiky.

Pre všeobecnú spokojnosť našich zákazníkov ponúkame celú škálu sprievodných služieb – zmontovanie tovaru, kotvenie do steny či podlahy, vynesenie ťažkých produktov na poschodie, núdzové otváranie trezorov, zaškolenie obsluhy trezorov, projekty plošného rozmiestnenia skladového a kancelárskeho nábytku. Naši pracovníci Vám ochotne pomôžu s voľbou vhodného výrobku aj príslušenstva, prípadne vypracujú individuálnu cenovú ponuku.

Zalistovanie niektorých našich produktov v sieti európskych DIY obchodných reťazcov je dôkazom toho, že spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, ale aj rýchlosť a spoľahlivosť dodávok. Mnoho výrobkov je držiteľom certifikátov podľa platných európskych noriem, vybrané trezory získali rad ocenení na medzinárodných veľtrhoch. Na vybrané výrobky poskytujeme predĺženú záruku 3 až 5 rokov 

Veríme, že s našimi produktmi a službami budete spokojní!

Radi Vás u nás privítame osobne
obchodný tím spoločnosti Metalkas


Prečo my

Väčšinu tovaru máme skladom

Váš tovar budete mať doma skôr, ako čakáte

Doprava zadarmo
po celej SR

Za všetky vaše objednávky od 200 EUR platíme dopravu my

Kamkoľvek v celej SR do 2 pracovných dní

Kamkoľvek v celej SR doručujeme prepravnou službou

100% našich zákazníkov náš obchod odporúča

Väčšina našich zákazníkov by nás odporučila svojim známym