O nás

Spoločnosť Metalkas s.r.o. vznikla v roku 2008 v Šenove u Ostravy ako veľkoobchod so železiarskym tovarom orientovaný predovšetkým na kovové policové regály, dielenský a kancelársky nábytok, trezory, skrine na zbrane, poštové schránky, hliníkové rebríky a schodíky a ďalší železiarsky sortiment.

Tu sú umiestnené naše kancelárie a skladové priestory a sem je dovážaný tovar z výrobných závodov dodávateľských kovospracujúcich firiem zo strednej Európy a tiež s pôvodom mimo EÚ a je ďalej distribuovaný k veľkoobchodným i maloobchodným zákazníkom u nás aj na Slovensku. Nájdete tu tiež vzorkovú kamennú predajňu, kde si môžete pozrieť väčšinu produktov a priamo ich aj zakúpiť.

 

V roku 2009 sme sprevádzkovali odberné miesto v Prahe, kde si najmä zákazníci z Prahy a stredných Čiech môžu vyzdvihnúť objednaný tovar a ušetriť tak za dopravu do domu.

Popri českom internetovom obchode funguje od roku 2010 tiež slovenský e-shop. Dodávky na Slovensko sa snažíme realizovať maximálne do 3 pracovných dní, a to prostredníctvom prepravnej služby. Cena za dopravu pritom zostáva rovnako výhodná ako v rámci Českej republiky.

Pre všeobecnú spokojnosť našich zákazníkov ponúkame celú škálu sprievodných služieb – zmontovanie tovaru, kotvenie do steny či podlahy, vynesenie ťažkých produktov na poschodie, núdzové otváranie trezorov, zaškolenie obsluhy trezorov, projekty plošného rozmiestnenia skladového a kancelárskeho nábytku. Naši pracovníci Vám ochotne pomôžu s voľbou vhodného výrobku aj príslušenstva, prípadne vypracujú individuálnu cenovú ponuku.

Zalistovanie niektorých našich produktov v sieti európskych DIY obchodných reťazcov je dôkazom toho, že spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, ale aj rýchlosť a spoľahlivosť dodávok. Mnoho výrobkov je držiteľom certifikátov podľa platných európskych noriem, vybrané trezory získali rad ocenení na medzinárodných veľtrhoch. Na vybrané výrobky poskytujeme predĺženú záruku 3 až 5 rokov 

Veríme, že s našimi produktmi a službami budete spokojní!

Radi Vás u nás privítame osobne
obchodný tím spoločnosti Metalkas