Prečo nakupovať u nás

... pretože nehovoríme, že sme najlepší alebo najlacnejší, ale snažíme sa, aby sme takýmto obchodom naozaj boli!.

5 dôvodov, prečo nakupovať u nás

1) Serióznosť

Spoločnosti Metalkas môžete dôverovať. Tomuto odboru podnikania sa venujeme už viac ako 50 rokov. Zalistovanie niektorých našich produktov v širokej sieti európskych DIY obchodných reťazcov je dôkazom toho, že spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, ale aj rýchlosť a spoľahlivosť dodávok. Mnoho výrobkov je držiteľom certifikátov podľa platných európskych noriem, vybrané trezory získali množstvo ocenení na medzinárodných veľtrhoch.

2) Poradenstvo a servis

Naši predajcovia Vám pomôžu s voľbou vhodného výrobku aj príslušenstva. Ochotne Vám pomôžu s projektmi plošného rozmiestnenia, zaškolia obsluhu alebo vypracujú cenovú ponuku.

Máme svojich servisných a opravárenských pracovníkov, ktorí Vám v prípade potreby pomôžu s montážou regálov, vynesením a ukotvením trezorov, záručnými i pozáručnými opravami, núdzovo otvoria trezor, atď.

3) Dobré ceny

Vysoký stupeň automatizácie výroby, odborová špecializácia a dlhodobá spolupráca s dodávateľmi materiálov nám umožňuje ponúkať tovar za veľmi výhodné ceny pri zachovaní úrovne kvality.

4) Nákup v pohodlí domova

Aby ste mohli v kľude nakupovať v pohodlí domova, pripravili sme pre Vás prehľadný internetový obchod. U nás sa kvôli nákupu nemusíte registrovať – objednávanie je jednoduché a rýchle, nájdete tu všetky potrebné informácie. Pokiaľ nakúpite v našom internetovom obchode za viac ako 200 € neúčtujeme žiadne dopravné! Zaistíme Vám prehľad o stave objednávky - na email Vám zašleme potvrdenie o prijatí objednávky aj o jej vyexpedovaní.

5) Vlastná kamenná predajňa

Nedodávame tovar len zmluvným partnerom a prostredníctvom internetového obchodu, ale máme tiež klasický obchod s vlastnou prevádzkarňou. Príďte nás kedykoľvek navštíviť v Šenově u Ostravy a prezrite si osobne vybrané produkty z našej ponuky, ktoré si tu môžete rovno zakúpiť.

 

Fotografie z našej predajne


Prečo my

Väčšinu tovaru máme skladom

Váš tovar budete mať doma skôr, ako čakáte

Doprava zadarmo
po celej SR

Za všetky vaše objednávky od 200 EUR platíme dopravu my

Kamkoľvek v celej SR do 2 pracovných dní

Kamkoľvek v celej SR doručujeme prepravnou službou

100% našich zákazníkov náš obchod odporúča

Väčšina našich zákazníkov by nás odporučila svojim známym