Prečo nakupovať u nás

... pretože nehovoríme, že sme najlepší alebo najlacnejší, ale snažíme sa, aby sme takýmto obchodom naozaj boli!.

5 dôvodov, prečo nakupovať u nás

1) Serióznosť

Spoločnosti Metalkas môžete dôverovať. Tomuto odboru podnikania sa venujeme už viac ako 50 rokov. Zalistovanie niektorých našich produktov v širokej sieti európskych DIY obchodných reťazcov je dôkazom toho, že spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, ale aj rýchlosť a spoľahlivosť dodávok. Mnoho výrobkov je držiteľom certifikátov podľa platných európskych noriem, vybrané trezory získali množstvo ocenení na medzinárodných veľtrhoch.

2) Poradenstvo a servis

Naši predajcovia Vám pomôžu s voľbou vhodného výrobku aj príslušenstva. Ochotne Vám pomôžu s projektmi plošného rozmiestnenia, zaškolia obsluhu alebo vypracujú cenovú ponuku.

Máme svojich servisných a opravárenských pracovníkov, ktorí Vám v prípade potreby pomôžu s montážou regálov, vynesením a ukotvením trezorov, záručnými i pozáručnými opravami, núdzovo otvoria trezor, atď.

3) Dobré ceny

Vysoký stupeň automatizácie výroby, odborová špecializácia a dlhodobá spolupráca s dodávateľmi materiálov nám umožňuje ponúkať tovar za veľmi výhodné ceny pri zachovaní úrovne kvality.

4) Nákup v pohodlí domova

Aby ste mohli v kľude nakupovať v pohodlí domova, pripravili sme pre Vás prehľadný internetový obchod. U nás sa kvôli nákupu nemusíte registrovať – objednávanie je jednoduché a rýchle, nájdete tu všetky potrebné informácie. Pokiaľ nakúpite v našom internetovom obchode za viac ako 200 € neúčtujeme žiadne dopravné! Zaistíme Vám prehľad o stave objednávky - na email Vám zašleme potvrdenie o prijatí objednávky aj o jej vyexpedovaní.

5) Vlastná kamenná predajňa

Nedodávame tovar len zmluvným partnerom a prostredníctvom internetového obchodu, ale máme tiež klasický obchod s vlastnou prevádzkarňou. Príďte nás kedykoľvek navštíviť v Šenově u Ostravy a prezrite si osobne vybrané produkty z našej ponuky, ktoré si tu môžete rovno zakúpiť.

 

Fotografie z našej predajne